• Гимназија у Инђији

Основана 1966. године одлуком Скупштине општине Инђија
  • Школовање

Траје четири године и представља добру основу за упис факултета и студирање.
  • Упис ученика

Сваке године гимназија уписује по два одељења на два смера (друштвено-језички и природно-математички).
  • ECDL - European Computer Driving Licence

Одлични и врло добри ученици по завршетку школовања добијају ЕЦДЛ сертификат о познавању рада на рачунару који је признат у целом свету и врло често се наводи као обавезан услов у огласима за запошљавање.
  • Секције и такмичења

Ученицима су доступне секције из различитих предмета где ученици унапређују своје знање и припремају се за такмичења на којима остварују запажене резултате.
  • Екскурзије

Сваке године ученици I и II разреда имају организоване екскурзије по нашој земљи, док ученици III и IV разреда одлазе на екскурзије у иностранство (Грчка. Италија, Мађарска, Аустрија, Чешка...)
  • Ученичке активности

Ученички парламент, кога чине по два ученика из сваког одељења, као и сами ученици су веома активни у организовању различитих дешавања, хуманитарних акција, посета, излета, такмичења . . .
  • Спортске активности

Ученици гимназије учествују на бројним спортским такмичењима из разних спортова као што су: фудбал, кошарка, рукомет, одбојка, стони тенис стрељаштво, пливање, скијање . . .
JoomlaTemplates.me by WebHostArt

Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .