Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Радови наставника објављени у стручним часописима

Датум последње измене понедељак, 11 фебруар 2013
  1. Џамић-Шепа, Н. (2004). „Наставни програм Биологије за IV разред основне школе и његова реализација", Педагошка стварност, 7-8, 607-622, Нови Сад.
  2. Џамић-Шепа, Н. (2008). „Активни учење зоолошких садржаја у 6. разреду основне школе", Образовна технологија, бр. 3-4, Београд.
  3. Џамић-Шепа, Н. (2009). „Реформа наставних програма Биологије за основну школу у Србији, Хрватској и Словенији", Педагошка стварност, 5-6, 449-668, Нови Сад.
  4. Vladan Panković, ON THE IMPOSSIBILITY OF THE THEORETICAL EXISTENCE OF ABSOLUTE DETERMINISM AND ABSOLUTE STATISTICITY IN PHYSICS, Psysic Letters A, 133, (1988), 267.
  5. Vladan Panković, THE IMPOSSIBILITY OF THE EXPERIMENTAL TESTING OF THE HIDDEN VARIABLES THEORY, Psysics Letters A, 137, (1989), 158.
  6. Vladan Panković, THE IMPOSSIBILITY OF THE THEORETICAL EXISTENCE OF AN ABSOLUTE, UNAMBIGUOUS INTERPRETATION OF QUANTUM MECHANICS AND PSYSICAL REALITY, Annales de la Foundation Louis de Broglie, 16, (1991), 217.
  7. V. Panković, M. Krmar, M. Predojević, ON THE MORE ACCURATE QUANTUM ANALYSIS OF THE ALPHA DECAY, Hadronic Journal, 26, (2003), 231.
  8. V. Panković, M. Predojević, M. Krmar, ON AN EINSTEIN-BOHR'S GEDANKEN EXPERIMENT AND MEASUREMENT OF GENERAL RELATIVISTIC EFFECTS BY RADIOACTIVE DECAY IN EARTH GRAVITATIONAL FIELD, Hadronic Journal, 26, (2003), 795.
  9. V. Panković, M. Predojević, M. Krmar, ON A PROTON-PROTON SCATTERING EXPERIMENT AND STUDY OF THE RELATIVE BOUNDARY PRINCIPLE, Hadronic Journal Supplement, 18, (2003), 295.
  10. V. Panković, M. Predojević, A CHAOTIC INFLATIONARY COSMOLOGICAL MODEL WITH INTERACTING SCALAR FIELD, Algebras, Groups and Geometries, 21, (2004), 451.
  11. N. Simonović, M. Predojević, V. Panković, P. Grujić, SEMICLASSICAL CALCULATIONS OF THE QUADRUPLY EXCITED FOUR-ELECTRON SYSTEMS, Serbian Astronomical Journal, 175, (2007), 33.
  12. V. Panković, M. Predojević, P. Grujić, BOHR'S SEMICLASSICAL MODEL OF THE BLACK HOLE THERMODYNAMICS, Serbian Astronomical Journal, 176, (2008), 15.
  13. V. Panković, S. Ciganović, R. Glavatović, A SIMPLE, APPROXIMATE METHOD FOR ANALYISIS OF KERRNEWMAN BLACK HOLE DYNAMICS ANH THERMODINAMICS, Serbian Astronomical Journal, 178, (2009), 39.
  14. V. Panković, R. Glavatović, ZENO EFFECT (FREQUENT INHIBITION OF THE EFFECTOR CELLS REGULATORS) IN THE CANCER THERAPY, American Journal of Medical Physis, Biomedical Engineering and Sciences, 3 (2012), 48.
  15. Мр Небојша Тумара: „Слика Раја, васкрс мртвих и метафоре рајских уживања у Химнама о рају св. Јефрема Сирина", Српска теологија данас, 4 (2012). у штампи
  16. Мр Небојша Тумара: „Губа , свети губавци и губави Месија: св. Григорија Назијански, св. Григорије Ниски, св. Василије Велики и св. Јероним о губи", Српска теологија данас, 4 (2012) у штампи
  17. Мр Небојша Тумара: „Религија старозаветних патријараха- могућности и границе реконструкције", Српска теологија данас, 3 (2011): 25-37
  18. Мр Небојша Тумара: „Старојеврејски корен – стн и питање старозаветног монотеизма" , Богословље, 1-2 (2010): 35-50
  19. Мр Небојша Тумара: „Православна бојанка" , Грапхиц, Нови Сад: Епархија сремска, 2010.
  20. Мр Небојша Тумара: „Радне свеске за верску наставу 1-6 разреда", треће издање, Грапхиц- Нови Сад: Епархија сремска, 2010.
  21. Мр Небојша Тумара: „Читати Прву главу Постања са Св. Иринејем Лионским", Богославље ЛXВИИИ 2 (2009): 74-86.
  22. Мр Небојша Тумара: „Афраат и луди мудрац Јевреја", Отачник, 2 (2009). 559-568
  23. Мр Небојша Тумара: „Евине кћери, раскалашни Јевреји и њихова пожудна тела: Мизогинија и антијеврејска реторика у раној сиријској цркви", Родна перспектива у медјурелигијском дијалогу у XXИ веку, ед. С. Савић и Р.Ј. Анић, Нови Сад: Футура публикације и Женске студеије и истраживања (2008): 32-42.
  24. Мр Небојша Тумара: „Живети са Писмом", Екуменски зборник (ед. М. Парицки и Т. Лехотски), Нови Сад. Екуменска Хуманитарна Организација (2008): 93-101
  25. књига: Мр Небојша Тумара: „Света земља,Месија и Месијин магарац: јеврејски верски фундаментализам у држави Израел", Крагујевац: Каленић, 2012.
  26. књига: Мр Небојша Тумара: „Лепра: болест, религија, метафора", Београд: Службени гласник, 2013.