Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Прослава Дана примирја у I светском рату

Датум последње измене четвртак, 10 новембар 2016

Чланови географско-историјске секције Гимназије направили су амблем Наталијине рамонде за све ученике и запослене који ће носити у четвртак 10.11.2016.

Дан примирја у Првом светском рату представља државни празник Србије. Тај датум се прославља, како у целом свету, тако и у Гимназији. Овај дан смо обележили тако што су чланови географско-историјске секције направили амблем Наталијине рамонде коју су наши ученици носили током свих часова.