Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Прослава Дана просветних радника

Датум последње измене четвртак, 10 новембар 2016

Осмог новембра 2016. године, поред прославе Дана просветних радника, запослени Гимназије у Инђији, у друштву својих колега пензионера, испратили су у пензију колегиницу Веселинку Ућукало.

Разлог за славље био је и тај што је бивша ученица наше школе, Маја Недовић, кћерка професора математике Владимира Ковачевића и професорке у пензији Анице Ковачевић, одбранила докторску дисертацију.