Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Прослава Светог Саве

Датум креирања: понедељак, 29 јануар 2018

Свети Сава, школска слава, слави се од 1840. године, када је то предложио Атанасије Николић, ректор Лицеја у Крагујевцу.
У нашој школи је тим поводом, 27. јануара 2018. године одржана приредба.

Приредбу су организовали наставница српског језика и књижевности Милана Лукић, наставница музичке културе Марина Ђорђевић, у сарадњи са вероучитељем Александром Раденовићем.