Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Нови распоред часова од 28.05.2018.

Created: Friday, 30 March 2018

Нови распоред часова, који важи од  28. маја 2018. године, можете погледати овде.

Created: Tuesday, 23 January 2018

Вежбе почињу у понедељак 29.01.2018. године.

Одељења ће имати по 2 (два) часа вежби у току дана, и на остале часове иду по распореду.

Распоред вежби из Рачунарства и информатике за II полугодиште школске 2017/18 године погледајте ОВДЕ

Почетак школске године и распоред часова за школску 2017/18. годину од 1.9.2017.

Created: Thursday, 31 August 2017

Гимназија у Инђији 2017/18. школску годину почиње 1.9.2017. у послеподневној смени (од 1330).
Распоред часова, који важи од 1. септембра 2017. године, можете погледати овде.

Следеће недеље, од 4.9-8.9.2017. настава у Гимназији се одржава у послеподневној смени (часови почињу у 1330).

Образац за пројекте

Created: Friday, 20 June 2014

Овде можете преузети образац за писање пројеката.