Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Почетак школске године и распоред часова за школску 2017/18. годину од 1.9.2017.

Датум последње измене четвртак, 31 август 2017

Гимназија у Инђији 2017/18. школску годину почиње 1.9.2017. у послеподневној смени (од 1330).
Распоред часова, који важи од 1. септембра 2017. године, можете погледати овде.

Следеће недеље, од 4.9-8.9.2017. настава у Гимназији се одржава у послеподневној смени (часови почињу у 1330).