Заједнички састанак за родитеље првака

Датум креирања: петак, 24 август 2018

1 01 Small

Заједнички састанак за родитеље првака (који су се у први разред уписали школске 2018/2019. године) одржаће се у понедељак 27. августа у 18.00 h у просторијама Гимназије.

Како је речено на упису, присуство је обавезно, јер се ученици том приликом опредељују за изборне програме које ће похађати. Информације о изборним програмима које школа нуди налазе се у материјалу који сте добили при упису, као и на сајту школе. За сва додатна питања можете се обратити одељењским старешинама и предметним наставницима на самом састанку.