Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Свим срцем за Николу

Датум последње измене четвртак, 10 новембар 2016

У спортској хали, дана 10.11.2016. године одржан је хуманитарни турнир који је организовали ученици Техничке школе „Михајло Пупин“ са циљем прикупљања новца за друга који мора на хитну операцију. Све три школе учествовале су како на терену тако и на трибинама.