Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Дани Милутина Миланковића

Датум креирања: среда, 11 октобар 2017

Час науке посвећен Милутину Миланковићу, путнику кроз васиону и векове, одржан је 10.октобра 2017.године на платоу ОШ у Старом Сланкамену.

У уводном делу часа била је приказана изложба и пројекција филма о животу и делу Милутина Миланковића.
О научном раду нашег истакнутог научника говорили су:
Проф. Милан Предојевић, председник СО Инђија ,
Мр Славко Максимовић,председник Удружења Милутина Миланковића и Проф. др. Душан Николић, ректор Универзитета у Новом Саду.

Проф. др. Слободан Кнежевић са Рударско-геолошког факултета Универзитета у Београду, одржао је предавање под називом Климатске промене у квартару као узрок стварања седимената Београдског изворишта

За културно-уметнички програм били су задужени КУД „Соко“ из Инђије и студент Академије уметности у Београду

Часу су присуствовали ученици:
1) Кошњак Тамара IV4
2) Драговић Слободанка IV4