Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Стручно усавршавање наставника

Created: Wednesday, 28 March 2018

Стручно усавршавање наставника као припрема за измене у оквиру реформе гимназије. Наставници ће проћи све потребне обуке за примену нових програма које ће Гимназија нудити будућим ђацима. Први семинар је био општи, док ће наредни бити усмерени на конкретне садржаје у оквиру стручних већа наставника.