Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Почео са радом дебатни клуб

Датум последње измене среда, 05 децембар 2012

Обавештавамо гимназијалце да је отпочео рад дебатног клуба и позивамо их да нам се прикључе и активирају у што већем броју.

Опширније...