Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Хуманитарна акција за Стојана Радеку

Датум последње измене понедељак, 19 јун 2017

На састанку Ученичког парламента 22. фебруара 2016. године, подржан је предлог да се и Гимназија прикључи хуманитарној акцији која има за циљ прикупљање новца за операцију петогодишњег Стојана Радеке. Дечак из Старе Пазове болује од леукемије од августа 2016. године, а трансплантација коштане сржи у болници у Немачкој износи 300 000 евра. У склопу ове акције у нашој школи биће организоване активности помоћу којих ће како ученици, тако и школски колектив и грађани Инђије моћи да помогну. У наредних неколико дана објавићемо распоред и сатницу свих организованих активности.

Ана Брдар