Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Полагање испита за сертификат из немачког језика

Датум последње измене четвртак, 08 јун 2017

Наши вредни ученици!
Ученици који уче немачки као други страни језик полагали су испит за ниво од А2 до Б1.