Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

Посета амбасадорке Индије инђијској Гимназији

Датум последње измене понедељак, 19 јун 2017

Велика част и задовољсто било нам је да угостимо амбасадорку Индије, њену екселенцију Нариндер Чаухан. Амбасадорка је посетила нашу школу 2. јуна 2017. године и одржала предавање ученицима, наставницима и представницима локалне самоуправе поводом Међународног дана јоге. Предавању је присуствовала и Невена Ђукановић, сертификована инструкторка јоге и више од осамдесет ученика.

Овом приликом амбасадорка је говорила о економији и култури Индије, али и сличностима између Индије и Србије.
- Веома смо поносни што је од свих школа амбасадорка Индије одабрала баш нашу школу. Предавање је било лепо и едукативно. Заиста нисам знала да јога може да има толико позитивног утицаја на здравље људи, и зато се надам да ће директор испунити обећање и да ће се наредне школске године у школи отворити секција јоге - рекла нам је ученица друге године.
Овом приликом у улози преводиоца нашли су се ученици II3 Никола Роберт Бамбауер и Стефан Пуалић.
Амбасадорка је учениицма поделила поклоне, мајице и часописе. Директор Гимназије, у име школе, поклонио је амбасадорки монографију, и Це-Де са свечане академије поводом 50 година од оснивања Гимназије, а сестре Ивана, Кристина и Ана Блануша, поклоникле су слику коју су насликале специјално за ову прилику.