Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

„Mamma mia“ представа

Датум последње измене петак, 16 јун 2017

Mamma mia!

Да позориште на Теразијама има одличне представе, уверили смо се више пута. Овога пута наш избор био је бродвејски хит "Mamma mia".
25. маја 2017. године, присуствовали смо дивној причи која се одвија на мору. Сама представа је џубокс мјузикл, што значи да све песме које се у њој певају припадају једном извођачу или групи. У овом мјузиклу могли смо да чујемо све хитове чувене групе Аба, и то препеване на наш језик. Ово је представа уз коју публика плаче, али и игра... Петоминутне овације након предтаве рекле су све, то је уједно и најбољи поклон за глумце који могу да добију. Врхунски глумци - Јелена Јовичић, Слободан Стефановић, Ивана Кнежевић, Драган Вујић и многи други, уз феноменалне ансамбле балета, хора и оркестра, направили су ремек-дело које може да стоји раме уз раме са Бродвејом и Вест Ендом.