Сервис за родитеље

Parental ControlsСервис за родитеље Гимназије омогућава лакше праћење учења и владања ученика. Овде можете погледати тренутне оцене ученика из свих предмета, као и оцене из претходних школских година. Такође, овде можете видети и податке о изостанцима ученика, као и о њиховом понашању и владању на часу . . .

О ученичком парламенту

Датум последње измене понедељак, 06 октобар 2014

Ученички парламент чине по два ученика из сваког одељења што укупно износи 32 ученика.

Задаци:

• Ученички парламент даje мишљења и предлоге стручним органима, школском одбору, савету родитеља и директору о:
  • правилима понашања у школи,
  • годишњем програму рада,
  • школском развојном плану,
  • слободним активностима,
  • учешћу на спортским манифестацијама и
  • организовању свих манифестација у школи и ван ње.
  • Разматра односе и сарадњу ученика, наставника и стручних сарадника
  • Обавештава ученике о питањима од посебног значаја за њихово школовање

Ученички парламент се бира сваке школске године и има свог председника