Дечја недеља

Датум креирања: среда, 17 октобар 2018

Дечја недеља традиционално се обележава у октобру са циљем скретања пажње на децу и њихова права. Ове године мото дечје недеље био је: "Моје је право да живим срећно и здраво - за одрастање без насиља." Тим поводом, ученички парламент уредио је пано у ходнику школе са цртежима и порукама наших ученика у складу са овогодишњом темом. Од 1. до 7. октобра гимназијалци су указиваи на важност безбедног и безбрижног детињства. Наредна недеља била је посвећена промоцији ненасилног понашања и превенцији насиља. У сваком одељењу одржана је радионица на ту тему.