Динар за образовање - Хуманитарна акција ученика Гимназије у Инђији

Created: Monday, 16 June 2014

Ученици наше школе одлучили су да помогну ученицима којима је потребна финансијска помоћ за куповину уџбеника и школског прибора.
Ученици су одлучили да се одвоје од дела свог џепарца и да на месечном нивоу донирају за куповину уџбеника којима би се служили ученици наше школе који нису у могућности да купе књиге.

Такође, поједини ученици ће поклонити своје књиге школи на крају школске године, а ученици четврте године су то већ учинили.
Акција траје до 20. јуна 2014. године.

Ваше мало некоме је много!