Међународни дан мира, 21. септембар 2014. године

Датум креирања: понедељак, 22 септембар 2014

Професорка психологије и грађанског васпитања Веселинка Ућукало и ученици друге године наше школе обележили су Међународни дан мира. Ученици су писали поруке мира које су изложене на огласној табли у ходнику Гимназије у Инђији. Најлепше поруке ђаци волонтери убациће у поштанске санучиће наших суграђана и на тај начин неком улепшати недељно преподне.

Поводом овог догађаја Милица Младеновић, ученица друге године, гостовала је на „Радио Телевизији Инђија".
„Драги наши суграђани, завирите у своје сандучиће, можда баш ви будете срећник који ће уживати читајући мудре мисли средњошколаца из вашег града."
Огласну таблу поставиле: Ана, Ивана, Кристина Блануша, Исидора Петровић и Екатарина Јовановић.
Ђаци волонтери: Екатарина Јовановић, Исидора Петровић, Мартина Жабчић, Александра Филиповић, Николина Поткоњак и Стефан Стошић.
Захваљујемо се на помоћи професорки српског језика и књижевности Милани Лукић.

dan mira slika1
dan mira slika2