Међународни дан толеранције

Created: Wednesday, 19 November 2014

Међународни дан толеранције обележили смо 16. 11. 2014. године. Учесници пројекта „Мултипликација – живети толерантно" имали су задатак да се више информишу о раду претходних генерација. Како је пројекат трајао девет година, овогодишњи учесници пројекта добили су задатак да пронађу што већи број бивших учесника и да осмисле питања на која ће они одговорити. Желели смо да сазнамо како они са дистанце од неколико година виде сам пројекат и своје учешће у њему.

Интервјуи су показали да је знање и искуство које су стекли као учесници пројекта „Мултипликација – живети толерантно" било корисно и да су могли да га примене како у даљем животу тако и у професионалном развоју и каријери.
Резултати поводом обележавања Међународног дана толеранције ученици су изложили на огласној табли.
Oгласну таблу су уредили: Мартина Жабчић, Александра Филиповић, Ивона Младеновић, Николина Поткоњак и Миливоје Ашћерић.

dan tolerancije 1

dan tolerancije 2