Нова година у Гимназији у Инђији

Created: Friday, 02 January 2015

Ученици наше школе обележили су приредбом завршетак првог полугодишта ове 2014/15. школске године. Елена Барањ, Раде обрадовић, Мирјана Барићак, Анђела Станић, Михаило Шепа и Александар Живковић припремили су новогодишњу представу.

Овом приликом подељени су и пакетићи које су родитељи припремили за своје малишане.
Сви смо уживали у новогодишњој чаролији и припремили се за оно што нас очекукје у наредном периоду: снег, песма, свећице, славља...

srecna nova 2015 godina

Мирјана Барићак III1