Презентација планинарског друштва

Датум креирања: уторак, 10 фебруар 2015

Дана 20. децембра 2014. године на састанку географске секције наше школе, гости су били представници планинарског друштва „Инђија“, који су извршили презентацију планинарске опреме и понудили сарадњу у 2015. години.

Слике са презентације можете погледати у наставку.

prezentacija planinara 01

prezentacija planinara 02prezentacija planinara 03prezentacija planinara 04prezentacija planinara 05prezentacija planinara 06prezentacija planinara 07prezentacija planinara 08