Портал Министарства просвете за онлајн наставу

Датум креирања: недеља, 22 март 2020

Поштовани ученици, материјалима на Порталу Министарства просвете за онлајн наставу можете приступити кликом на овај линк.

Потребно је да се пријавите и направите налог за приступ Порталу.

Материјалима за средње школе на РТС планети можете приступити ОВДЕ

Обавештење за родитеље - настава на даљину

Датум креирања: среда, 18 март 2020

Поштовани родитељи,

молимо Вас да прочитате обавештење Министарства просвете, науке и технолошког развоја

Обавештење

Датум креирања: среда, 18 март 2020

Због ванредне ситуације, Гимназија од сутра почиње са наставом на даљину. Ученици и родитељи све потребне информације добиће од својих одељенских старешина.

Распоред допунске и додатне наставе

Датум креирања: недеља, 01 март 2020

Распоред допунске и додатне наставе погледајте овде

Распоред вежби из Рачунарства и информатике за II полугодиште школске 2019/2020. године

Датум креирања: петак, 17 јануар 2020

Распоред вежби можете видети овде

Нови распоред часова од 16.01.2020.

Датум креирања: среда, 15 јануар 2020

Нови распоред часова од 16.01.2020. можете погледати овде

Списак ученика I разреда у шк. 2019/2020. години

Датум креирања: петак, 23 август 2019

Списак ученика I разреда у шк. 2019/2020. години можете погледати овде

Образац за пројекте

Датум креирања: петак, 20 јун 2014

Овде можете преузети образац за писање пројеката.