Обавештење за родитеље, односно законске заступнике ученика о упису у I разред гимназије

Датум креирања: среда, 01 јул 2020

Обавештавамо Вас да је од ове године омогућенa пријавa за упис ученика у средњу школу преко Портала еУправа.

• Попуњавањем пријаве за упис ученика у средњу школу на Порталу еУправа, родитељ/други законски заступник уноси податке који су школи неопходни за упис ученика у средњу школу. Ако искористите ову могућност за пријаву, не морате долазити у школу.

• Родитељи/законски заступници ученика који не искористе услугу преко Портала еУправа морају доћи у школу, али нема потребе да доносе било који документ у папирном облику (изводе, потврде о пребивалишту и лекарско и сл.). У том случају је потребно попунити папирну пријаву за упис коју добијате у школи.

Упутство и шаблон за израду матурског рада

Датум креирања: четвртак, 14 мај 2020

Поштовани матуранти, на овој страници можете пронаћи упутство и шаблон (.docx) за израду матурског рада.

Портал Министарства просвете за онлајн наставу

Датум креирања: недеља, 22 март 2020

Поштовани ученици, материјалима на Порталу Министарства просвете за онлајн наставу можете приступити кликом на овај линк.

Потребно је да се пријавите и направите налог за приступ Порталу.

Материјалима за средње школе на РТС планети можете приступити ОВДЕ

Обавештење за родитеље - настава на даљину

Датум креирања: среда, 18 март 2020

Поштовани родитељи,

молимо Вас да прочитате обавештење Министарства просвете, науке и технолошког развоја

Обавештење

Датум креирања: среда, 18 март 2020

Због ванредне ситуације, Гимназија од сутра почиње са наставом на даљину. Ученици и родитељи све потребне информације добиће од својих одељенских старешина.

Нови распоред часова од 16.01.2020.

Датум креирања: среда, 15 јануар 2020

Нови распоред часова од 16.01.2020. можете погледати овде

Списак ученика I разреда у шк. 2019/2020. години

Датум креирања: петак, 23 август 2019

Списак ученика I разреда у шк. 2019/2020. години можете погледати овде

Образац за пројекте

Датум креирања: петак, 20 јун 2014

Овде можете преузети образац за писање пројеката.