Обавештење о полагању државне матуре - пилот полагање

Датум креирања: среда, 14 октобар 2020

РЕПУБЛИКА СРБИЈА

Аутономна покрајина ВОЈВОДИНА

Г И М Н А З И Ј А

И н ђ и ј а, Трг Слободе 2а

Број: 931.Датум: 13.10.2020.

Тел/факс: 022/555-095

Гимназија у Инђији
ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЛАГАЊУ ДРЖАВНЕ МАТУРЕ - ПИЛОТ ПОЛАГАЊЕ

Полагање опште матуре 2022. године ће бити организовано за ученике садашњег трећег разреда Гимназије и они ће уједно бити прва генерација која ће на овај начин полагати матуру. Полагаће се 2 обавезна предмета (српски језик и књижевност и математика) и ученици ће бирати још један или више предмета са листе предмета која ће бити истакнута. Тест из сваког предмета ће садржати по 40 задатака, обухватаће градиво све четири године школовања и полагање ће трајати 4 сата.

Опширније...

Нови распоред часова од 14.09.2020.

Датум креирања: недеља, 13 септембар 2020

Нови распоред часова од 14.09.2020. можете погледати овде

Списак уџбеника у школској 2020/2021. години

Датум креирања: петак, 28 август 2020

Списак уѕбеника можете видети овде

Списак ученика I разреда по одељењима

Датум креирања: петак, 21 август 2020

Списак ученика I разреда по одељењима у школској 2020/2021. години је истакнут на огласној табли Гимназије на II спрату. Сви заинтересовани ученици и родитељи/старатељи могу подгледати списак сваког радног дана.

Обавештење о издавању потврда и уверења

Датум креирања: понедељак, 20 јул 2020

Обавештавамо све родитеље и ученике Гимназије, да за све административне послове (потврде, уверења, и друго...), за време летњег распуста, могу доћи у секретаријат школе сваке среде од 8 до 12 часова.

Обавештење за родитеље, односно законске заступнике ученика о упису у I разред гимназије

Датум креирања: среда, 01 јул 2020

Обавештавамо Вас да је од ове године омогућенa пријавa за упис ученика у средњу школу преко Портала еУправа.

• Попуњавањем пријаве за упис ученика у средњу школу на Порталу еУправа, родитељ/други законски заступник уноси податке који су школи неопходни за упис ученика у средњу школу. Ако искористите ову могућност за пријаву, не морате долазити у школу.

• Родитељи/законски заступници ученика који не искористе услугу преко Портала еУправа морају доћи у школу, али нема потребе да доносе било који документ у папирном облику (изводе, потврде о пребивалишту и лекарско и сл.). У том случају је потребно попунити папирну пријаву за упис коју добијате у школи.

Портал Министарства просвете за онлајн наставу

Датум креирања: недеља, 22 март 2020

Поштовани ученици, материјалима на Порталу Министарства просвете за онлајн наставу можете приступити кликом на овај линк.

Потребно је да се пријавите и направите налог за приступ Порталу.

Материјалима за средње школе на РТС планети можете приступити ОВДЕ

Обавештење за родитеље - настава на даљину

Датум креирања: среда, 18 март 2020

Поштовани родитељи,

молимо Вас да прочитате обавештење Министарства просвете, науке и технолошког развоја

Обавештење

Датум креирања: среда, 18 март 2020

Због ванредне ситуације, Гимназија од сутра почиње са наставом на даљину. Ученици и родитељи све потребне информације добиће од својих одељенских старешина.

Нови распоред часова од 16.01.2020.

Датум креирања: среда, 15 јануар 2020

Нови распоред часова од 16.01.2020. можете погледати овде