Обавештење за родитеље, односно законске заступнике ученика о упису у I разред гимназије

Датум креирања: среда, 01 јул 2020

Обавештавамо Вас да је од ове године омогућенa пријавa за упис ученика у средњу школу преко Портала еУправа.

• Попуњавањем пријаве за упис ученика у средњу школу на Порталу еУправа, родитељ/други законски заступник уноси податке који су школи неопходни за упис ученика у средњу школу. Ако искористите ову могућност за пријаву, не морате долазити у школу.

• Родитељи/законски заступници ученика који не искористе услугу преко Портала еУправа морају доћи у школу, али нема потребе да доносе било који документ у папирном облику (изводе, потврде о пребивалишту и лекарско и сл.). У том случају је потребно попунити папирну пријаву за упис коју добијате у школи.