Фестивал науке

Created: Friday, 13 December 2013

Посетили смо седми по реду Фестивал науке.
Право из универзума забаве и научне галаксије „Суперхероји науке" успешно су разбијали предрасуде и обарали погрешне теорије. Показали су нам да наука може и без баука, да научник може без мантила и наочара, а да занимљива открића могу да потекну и с позоришне сцене и из кафића.

Ванредно добрим огледима, презентацијама схватили смо да два јунака Знање и Забава, за које многи мисле да су непријатељи, представљају нераскидиво јединство. Наука је постала суперзабава. А како смо се забављали...