Ученички парламент као креатори климе подршке породици – изазови и могућности

Created: Wednesday, 14 October 2015

Другог дана Дечје недеље, 6. 10. 2015. одржана је интерактивна седница седамдесет средњошколаца из целе Србије са темом „Ученички парламент као креатори климе подршке породици – изазови и могућности“.

Говорило се о процедурама против дискриминације у школи, функционисању везе школа-породица, начинима за подршку деци из породица у кризи… Седницу је отворила представница Народне скупштине Маја Гојковић.
Нашу школу су предстваљале предсеница Ученичког парламента Ања Годић и школски психолог Оља Ивковић.

slika1   slika2