Почео са радом дебатни клуб

Датум креирања: среда, 05 децембар 2012

Обавештавамо гимназијалце да је отпочео рад дебатног клуба и позивамо их да нам се прикључе и активирају у што већем броју.

IMG 1596Дана 24.11.2012.год на оснивачкој „скупштини" дебатног клуба били су присутни следећи ученици:

1. Мирјана Барићак............. I-1
2. Кристина Кљаић............. I-1
3. Николина Трбовић......... II-1
4. Кристина Кртинић......... II-3
5. Вукосава Јакшић............. II-3
6. Марија Црногорац......... III-1
7. Илија Станишић ............ III-1
8. Александра Мандић...... III-3
9. Маријана Ђурчик........... IV-2
10. Мина Мазињанин......... IV-2
11. Петар Аћимовић.......... IV-3

За координатора дебатног клуба је изабрана ВУКОСАВА ЈАКШИЋ, а за секретара КРИСТИНА КРТИНИЋ. Наставници – ментори су проф.Наташа Шкрбић и проф.Ратко Косановић.

Само ћемо мало заголицати вашу знатижељу тако што ћемо вам рећи да се кроз дебатни клуб:

• подстиче критичко мишљење, лично изражавање и толеранција
• ученици се обучавају техникама тимског рада
• развија и усваја дух заједништва и сарадње
• гради осећај групног идентитета
• учи аргументованом излагању ставова и активном слушању другога

Ако смо успели да вас бар мало заинтересујемо прикључите нам се на следећем састанку који ће се одржати у месецу децембру.За све информације обратити се неком од чланова клуба.

проф.Наташа Шкрбић

IMG 1591

IMG 1592

Дана  24.11.2012.год на оснивачкој „скупштини“ дебатног клуба били су присутни следећи ученици:

1. Мирјана Барићак.............  I-1

2. Кристина Кљаић.............  I-1

3. Николина Трбовић.........  II-1

4. Кристина Кртинић.........  II-3

5. Вукосава Јакшић.............  II-3

6. Марија Црногорац.........   III-1

7. Илија Станишић ............  III-1

8. Александра Мандић......   III-3

9. Маријана Ђурчик...........   IV-2

10. Мина Мазињанин.........  IV-2

11. Петар Аћимовић..........   IV-3

За координатора дебатног клуба  је изабрана ВУКОСАВА ЈАКШИЋ, а  за секретара КРИСТИНА КРТИНИЋ.
Наставници – ментори су проф.Наташа Шкрбић и проф.Ратко Косановић

·      подстиче критичко мишљење, лично изражавање и толеранција

·      ученици се обучавају техникама тимског рада

·      развија и усваја дух заједништва и сарадње