Општинско такмичење из одбојке

Created: Friday, 27 December 2013

Одбојкаши Гимназије у следећем саставу: Александар Грковић, Милутин Вукобрат, Душан Булатовић, Никола Софроновић, Урош Грковић, Страхиња Ковачевић, Ђурађ Маглов, Душан Радић, Миљан Радовановић, Живко Стојшић и Стеван Томић, 16.10.2013. са много очекивања и ентузијазма отишли су на општинско такмичење.

Очекивања су оправдана и наши одбојкаши заузели су прво место на општинском такмичењу и тиме су се пласирали на окружно такмичење. Чланови одбојкашког тима Гимназије изјавили су да су веома задовољни победом и да су спремни за окружно првенство где ће се са још више снаге суочити са јачим противницима. Сви верујемо у њих и надамо се још једној победи!

odbojka1

Ана Брдар I1