Окружно такмичење из одбојке

Created: Friday, 27 December 2013

Одбојкаши Гимназије су се победом на општинском такмичењу пласирали на окружно првенство где су 18.10.2013. године наступили у следећем саставу: Урош Грковић I-1, Миливоје Ашћерић I-3, Драгутин Петровић I-1, Страхиња Ковачевић II-3, Миленко Жунић I-1, Стефан Обрадовић I-1, Радован Проданић II-3, Стефан Милковић II-1, Милан Праштало II-4 и Александар Стојсављевић III-3.

У првом кругу играли су против селекције из Руме. И поред великих очекивања поражени су 2:0 у сетовима и тиме изгубили шансу за даљи пласман. За своје учешће на такмичењу Урош Грковић, капитен одбојкашког тима, рекао је да је и поред губитка од јачег противника веома задовољан пласманом тима и да је богатији за искуство које га је подстакло да и следећи пут дају све од себе и постигну што боље резултате.

odbojka2

Ана Брдар I1