Посета Скупштини Републике Србије

Датум креирања: петак, 27 децембар 2013

Дана 19.10.2013. године ученици Гимназије у Инђији посетили су Скупштину Републике Србије, са седиштем у Београду. Ученици су ишли у пратњи професора Наташе Шкрбић, проф. социологије и грађанског васпитања, Веселинке Ућукало, проф. психологије и грађанског васпитања, Милане Лукић, проф. српског језика и књижевности и Наташе Стокић, школског психолога.

skupstina
Наши ученици упознали су се са радом Скупштине Републике Србије као и капацитетима којима располаже Скупштина. Посета ове значајне државне институције је од изузетног значаја за проширење знања наших ученика.
Посета Скупштини ми се јако свидела. Научила сам много тога што је у вези са радом и функционисањем наших државних органа. Посебно ми се свидео ентеријер просторија Скупштине. Мислим да је за све нас ово било веома лепо и поучно искуство.

skupstina1

skupstina2