Општинско такмичење у стоном тенису

Created: Friday, 27 December 2013

У четвртак 1. октобра 2013. године два ученика Гимназије у Инђији на општинском такмичењу борили су се за пласман на окружно првенство у стоном тенису. Противници су им били ученици других средњих школа на територији Инђије. Нажалост, Дени Шудић и Миљан Радовановић такмичење су завршили на другом, односно на трећем месту.

На такмичењу у стоном тенису заузео сам треће место. Испао сам у полуфиналу у коме сам се борио до последњег даха, међутим, безуспешно. Противник је био бољи и заслужено прошао у финале у ком је поражен од главног фаворита, против кога ниједан противник није имао шансе. Задовољни смо резултатима с обзиром на то да је наша школа освојила два од три прва места – рекао нам је Миљан Радовановић је након такмичења.

stoni tenis

Ана Брдар I1