Украшавање учионице српског језика

Created: Tuesday, 28 January 2014

Слободно време током зимског распуста, неколико ученика III-3 oдељења искористилo je на занимљив, али и користан начин.Наиме, они су одлучили да кабинет српског језика и књижевности украсе паноима српских песника. За сада су то песници српске модерне, али како наводе планирају урадити паное и за остале наше значајне књижевнике. На идеју су дошли сами, а предлог је подржала професорка Милана Лукић.

-До идеје смо дошли пре неколико месеци, али због обавеза нисмо стигли да реализујемо. Професорка нас је подржала, указала нам је на битне одлике, а остатак је препустила нама. Овде не стајемо, у плану имамо још оваквих радова, јер ће сваки од књижевника нашој учионици дати посебан печат - рекли су за наш лист ученици овог одељења.

ucionica srpski 1

ucionica srpski 2

ucionica srpski 3
Вукосава Јакшић, Милица Булатовић, Кристина Кртинић, Драгана Шорак, Милана Босанац и Павле Војновић III3