Тијанин закон

Created: Tuesday, 31 March 2015

На иницијативу Ученичког парламента, ученици Гимназије одржали су у петак, 27.03.2015. године, у 1315 шетњу подршке „Тијанином закону“. У шетњи је учествовало неколико ученика из сваког одељења, а придружили су им се и директор школе, поједини професори и стручни сарадници. Ученици су припремили плакате са порукама подршке и прошетали од школе до Културног центра, привлачећи пажњу пролазника. Акцијом су желели да скрену пажњу јавности на једно важно друштвено питање и потребу његовог решавања. Овим гестом су показали да су друштвено одговорни и осетљиви на проблеме који нас окружују.