Пливање

Created: Wednesday, 28 October 2015

2igorНа општионском нивоу такмичења у пливању Игор Свешњиков, ученик четвртог разреда наше школе, освојио је прво место, а освојеним другим местом на окружном нивоу такмичења пласирао се на светско такмичење Школска олимпијада.

„Доста сам изненађен тиме што сам заузео прво место на општинском такмичењу, а још више тиме што сам успео да се пласирам на даље такмичење које ће се одржати у Београду. Поносан сам што сам добио прилику да браним част школе на такмичењу таквог нивоа“, рекао нам је Игор.