Посета Народној скупштини у Београду

Датум креирања: среда, 28 октобар 2015

Посета Народној скупштини у Београду

У суботу, 26.09.2015. године, посетили смо Скупштину Републике Србије. Било је веома занимљиво слушати предавања о постанку Скупштине, њеном историјату и свим дешавањима која се одвијају у овом објекту.

Одушевљена сам изгледом Скупштине и диван је осећај седети на месту посланика. Док сам седела, размишљала сам о могућностима да једног дана тамо седим као прави посланик и доносим важне одлуке о нашој држави. Радујем се следећој посети Скупштини и сигурно ћу опет бити део групе која ће је посетити.

Снежана Улемек