Аудиција свет

Датум креирања: петак, 30 октобар 2015

Аудиција за нове чланове драмско-рецитаторске секције одржана је 26. септембра 2015. с почетком у 10 часова. Повод за аудицију је Јубилеј 20 година рада драмско-рецитаторске секције у Инђији и 50 година постојања Гимназије у Инђији.

Тим поводом биће обновљена представа „Свет“ Бранислава Нушића, којом је ова секција а и професорка Драгица Савић почела. Професори на аудицији су одабрали глумце и подељење су улоге за нови „Свет“.
Године пролазе, тренуци одлази и долазе…

audicija

audicija1