Дечје село

Created: Friday, 30 October 2015

Представници Ученичког парламента Ања Годић и Раде Обрадовић посетили су Дечје село "Др Милорад Павловић" у Сремској Каменици и однели школски прибор који је прикупљен у хуманитарној акцији Гимназије.

"Упознали смо се са Бојаном и Аном, социјалним радницима у селу, које су нам објасниле на који начин све функционише. Оне су нам рекле да се труде да им обезбеде што боље услове за живот. Драго нам је да увек има хуманих људи који донацијама помажу бољи рад дома и веома смо поносни на наше ученике који су већ неколико година уназад организовали и учествовали у више хуманитарних акција.»
Ања Годић

decije selo2decije selo