Географско-историјски пано

Датум креирања: петак, 06 новембар 2015

Географско-историјски пано
Ученици који су у оквиру Географско-историјске секције посетили споменике Другог српског устанка урадили су пано који се налази у холу школе.

geografska2

Пано је испуњен сликама и занимљивостима које су везане за овај историјски догађај.
На радост и ученика и наставника договорено је да ће се у наредном периоду на огласној табли свакодневно објављивати оно што се десило одређеног датума, а под називом „Догодило се на данашњи дан“. Наш задатак биће да вам што чешће преносимо и да вас упознајемо са њиховим активностима и радом.
Ученици су осмислили и пано који ће симболично представљати секцију.

geografska4

geografska3