Посета сајму књига

Created: Friday, 06 November 2015

31. октобра 2015. године педесетак ученика наше школе у пратњи неколико професора посетило је Сајам књига у Београду.

Ученица трећег разреда Јелена Веселиновић пренела нам је своје утиске:
„Као и сваке године на сајму је било много људи са својим листама жеља.

То нас никако није спречило да трагамо за штивом које смо дуго прижељкивали. Купили смо неколико књига лектире, романе Ива Андрића и још понеки роман да нам заслади хладне зимске дане. Кући смо кренули са осмехом на лицу и пуни лепих утисака, надајући се што скоријем слободном времену за читање.“

Исидора Петровић

sajam