Крос поводом Дана ослобођења Инђије

Датум креирања: уторак, 17 новембар 2015

КРОС
На Уличним тркама које су одржане у нашем граду, а поводом Дана ослобођења Инђије учествовала је и наша школа. Наши ученици освојили су запажена места, и то:

средњошколке први и други разред: Миљана Младеновић I4 освојила је прво место, а Невена Мрвић II4 друго место;
средњошколци трећи и четврти разред: Бошко Живковић II3 освојио је треће место;
средњошколке трећи и четврти разред: Теодора Сувајац III4 освојила је прво место, а Наташа Матош III4 освојила је друго место.

Честитамо ђацима!

Исидора Петровић