Светски Дан љубазности

Created: Tuesday, 17 November 2015

Инђијски гимназијалци 13. новембра 2015. године обележили су Светски дан љубазности. Ученици су писали лепе поруке и делили загрљаје.

„Иако се у Србији овај дан не обележава то нас није спречило да заинтересујемо другаре да данас буду љубазни, једноставно је и чини да се добро осћате. Насмешите се и помозите некоме, уделите комплимент, поклоните чоколаду или загрлите некога и ширите срећу!“

Ања Годић – председница Ученичког парламента