Одбојка – окружно такмичење

Датум креирања: уторак, 17 новембар 2015

Ученици наше школе учествовали су на општинском нивоу такмичења из одбојке и пласирали су се на окружни ниво такмичења. Разговала сам са Урошем Грковићем и Александром Мунџићем члановима победничке екипе и ево шта су ми рекли:

„С обзиром на то да је Гимназија најбоља школа у Сремском округу и да има изванредне спортисте непролазак на окружно такмичење није се доводио у питање. Као и сваке године крећемо на овај пут са великом дозом самопоуздања. Приреме за окружни ниво такмичења су у току, а ја се искрено надам прoласку на међуокружни ниво такмичења.“

„Имали смо много бољу и квалитетнију екипу захваљујући првотимцима Грковић Урошу и Мунџић Александру који су водили екипу до лаке победе. Милан Кресојевић, професор физичког васпитања, покушаће да до четвртка  19.11.2015. године уигра екипу за даље такмичење на којем се очекују много јаче екипе. Надамо се да ћемо успети да превазиђемо успех од прошле године када нас је неколико поена делило од међуокружног нивоа такмичења.“

Исидора Петровић III1