Мјузикл „Зона Замфирова“

Датум креирања: петак, 18 децембар 2015

У организацији професорке Милане Лукић, професоке Жељке Влаовић и ученика првог разреда Драгана Весића, ученици Инђијске гиманзије гледали су мјузикл „Зона Замфирова“ у Позоришту на Теразијама. Главне улоге тумачили су Иван Босиљчић, Милена Живановић, Даница Максимовић, Небојша Дугалић, Слободан Стефановић, Маја Новељић и многи други. Музика, режија и сценографија биле су на завидном нивоу, као на Бродвеју. Публика је била очерана и помно је испратила сваку сцену. Иако су поједини ученици били скептични јер су љубав између кујунџије и прелепе чорбаџијске кћери више пута гледали на филму, нико није изашао разочаран из позоришта. На самом крају смо се осетили помало посебно. Наиме, након што је публика изашла, ученицима гимназије придружили су се глумци. Упознали су се са ученицима и желели су да чују њихове утиске. Након тога смо се фотографисали сви заједно. Најјачи утисак на нас је оставила једна од наших најславнијих глумица, дивна Даница Максимовић. Нисмо остали равнодушни на њен шарм и позитивну енергију коју је ширила како на сцени тако и ван ње.

Младен Бркић II4