Окружно такмичење из математике

Датум креирања: среда, 10 фебруар 2016

Дана 23.1.2016. године, одржан је окружни ниво такмичења из математике у Сремској Митровици. Окупили су се најбољи математичари Срема.

Нашу школу представљали су ученици првог разреда Исидора Шкрбић, Катарина Шаламан, Милица Вукобрат и Драган Весић, ученик другог разреда Вукашин Лупуровић и ученик четвртог разреда Лука Булатовић. Такмичење је почело у 10 часова у митровачкој Гимназији. Након три сата решавање задатака, ђаци су имали одмор. По повратку у школу сазнали смо да су се Милица Вукобрат и Драган Весић пласирали на републички ниво такмичења које ће се 5. марта одржавати у Краљеву. Ментор пласираних ученика је професор Марта Куљевацки. Честитамо ученицима и наставници Марти и желимо им успеха у даљем такмичењу.