Републичко такмичење из географије

Created: Friday, 25 March 2016

На републички ниво такмичења из географије пласирала су се два ученика наше школе: Исидора Шкрбић I3 која је освојила 62 бода и Немања Шепа, II3 са освојених 78 бодова. Они су својим добрим успехом на регионалном нивоу, које је одржано 19. марта 2016. године, обезбедили учешће на такмичењу највишег ранга.

"Спремали смо се скоро три месеца уз велику помоћ професорке Љиљане Жижић, која нас је и водила на такмичење. Такмичење је било тешко. За практични део нисмо имали довољно времена, али на крају је све испало добро. Републичко такмичење трајаће три дана, од 21. до 23. маја. Надамо се да ћемо добро урадити. У сваком случају презадовољни смо."

Немања нам је у поверењу рекао да је очекивао да ће се пласирати на републички ниво јер је сигуран да се сваки труд и рад увек исплати.

Исидора Петровић III1