Палић

Датум креирања: уторак, 11 октобар 2016

У суботу, 24. септембра 2016. године,
чланови географско-историјске секције били су на излету.
Кренули смо у 8 часова ујутру, а вратили смо се у 18 и 45 у Инђију.

У Зобнатици смо обишли музеј коњичког спорта и највише пажње привукла нам је прича о коњу Казанови.
Затим смо посетили Суботицу и видели њене најпознатије грађевине у центру града.
Најлепше нам је било на Палићу где смо уживали у шетњи и вожњи поред језера.
Неки од нас су искористили слободно време да посете ЗОО врт.
Вратили смо се кући пуни утисака и лепо расположени.
Драган Весић II4

IMG 20160924 WA0119   IMG 20160924 WA0114  IMG 20160924 WA0036   IMG 20160924 WA0078