Такмичење из књижевности „Књижевна олимпијада“

Датум креирања: среда, 22 март 2017

Поносни смо на ученике наше школе који су се пласирали на окружни ниво такмичења из књижевности "Књижевна олимпијада":
Први разред: Михајло Радојевић, Јово Гужвић, Јулијана Петковић, Лука Јојић, Петар Шорак, Теодора Богдановић, Мина Вишњевац, Сара Дрча и Исидора Динић.
Други разред: Сара Зец, Александра Киждобрански, Драгана Банић, Марија Комазец, Андријана Теодоровић и Теа Беатовић.
Трећи разред: Маша Жмирић, Давид Першић, Александар Милуновић, Тијана Нештинац и Мина Врачаревић.
Честитамо ученицима и њиховим наставницама.