Швајцарска - пројекат "Мостови толеранције"

Created: Friday, 05 May 2017

Од 13. до 27. априла 2017. године ученици Весић Драган, Радић Марија,Кантар Кристина, Шаламон Катарина, Теодоровић Андриана, Орлић Марија, Шепа Немања, Кртинић Јелена, Младеновић Миљана и Киждобрански Александра ишли су у Швајцарску у оквиру пројекта „Мостови толеранције“. Учествовали су у многим радионицама на тему толеранције и дискриминације. Још више су проширили своје знање, стекли нове пријатеље и упознали нову културу дружећи се са ученицима из Молдавије.  Обишли су прелепе градове Луцерн, Цирих, Апенцел на Боденском језеру и врх Сантис.  Забавили су се у Технорами и на Рајниним водопадима, а засладили су се и у фабрици чоколаде где су пробали различите укусе.

Све ово им је пружило једно ново и незаборавно искуство, сећање и жељу за даљим напредовањем и трагањем.