Извештај са такмичења у рукомету

Created: Monday, 09 October 2017

У уторак 07.10.2017. године, одржано је општинско такмичење у рукомету у мушкој и женској конкуренцији. Наши дечаци су успели да се пласирају у даљи ток такмичења. Победили су СС "Др Ђорђе Натошевић" и СС "Михајло Пупин" са убедљивим резултатима. Посебно су се истакли ученици Бошко Живковић, Никола Кресоја и голман Никола Чинку.

Ученице наше школе су одиграле један меч и изгубиле су од СС "Др Ђорђе Натошевић". Овај тим је састављен од великог броја ученица прве и друге године, које ће се учешћем у наредним такмичењима стећи веће искуство и самим тим у будућности показати боље резултате.

Питали смо ученицу Јулијану Петковић како она види утакмицу коју су одиграли, а она нам је одговорила у спортском духу: "Жао нам је што смо изгубили ово такмичење, али честитамо конкуренцији на победи. Био је ово одличан меч, и желимо им успех у даљем такмичењу. Упrкос поразу, атмосфера и дружење је било одлично.".

У мушкој конкуренцији Гимназија већ трећи пут узастопно осваја прво место на општинском такмичење у рукомету.

Желимо им сву срећу у даљем такмичењу.

Похвале свим ученицима и професору Данилу Станковићу на освојеним резултатима и изузетном залагању.

Извештава: Андреа Марковић